Direktors

AGRIS CELMS

 Agris.Celms@izglitiba.jelgava.lv

 63010352

 


Direktora vietniece mācību darbā

IRĒNA SITŅIKOVA

 Irena.Sitnikova@izglitiba.jelgava.lv


 63012590

 


Direktora vietniece mācību darbā


ILZE MIKLAŠEVICA

 Ilze.Miklasevica@izglitiba.jelgava.lv


63012595

 


Direktora vietniece audzināšanas darbā


SANITA BALTIŅA

 Sanita.Baltina@izglitiba.jelgava.lv

 63023378

 


Direktora vietniece mūzikas novirziena darbā


LIENA CELMA

  Liena.Celma@izglitiba.jelgava.lv

 


Direktora vietnieks saimnieciskajā darbā


JURIS ŠENBERGS

 Juris.Senbergs@izglitiba.jelgava.lv


63029074

 


Direktora vietniece informātikas jautājumos


AIJA PUSTE

 Aija.Puste@izglitiba.jelgava.lv

 


Direktora vietniece informātikas jautājumos


KRISTĪNE GOLDBERGA

 Kristine.Goldberga@izglitiba.jelgava.lv

 63012595

 


Sekretāre


KRISTĪNE LELLE

  Kristine.Lelle@izglitiba.jelgava.lv


63029555


 

Dežurants

 63012594

Skolotāju istaba

63028857