Skolotāji 

Direktora vietniece metodiskajā darbā

Gerda Everte

 

Sabiedrisko zinību

skolotāji

MK vadītāja Māra Aprāne

 Latviešu valodas

skolotāji

MK vadītāja Lūcija Apela

Tehnoloģiju

skolotāji

MK vadītājas Aija Puste, Gunita Boka 

Vēsture

  • Kristīne Romanovska
  • Māra Aprāne
  • Ilmārs Danovskis
  • Ilze Ercmane

Kulturoloģija

  • Māra Aprāne

Politika un tiesības

  • Kristīne Romanovska

Sociālās zinības

  • Sarmīte Polfandere
  • Ilze Ercmane

Psiholoģija

  • Ludmila Rudika

Ekonomika

  • Lita Vanaga

ZPD

  • Aija Pridāne

Vizuālā māksla

  • Māra Aprāne
  • Laura Ivaska

Latviešu valoda

  • Ieva Atvase
  • Ilze Klāva
  • Evita Mahoņina – Mahina
  • Skaidrīte Rāta -Adamoviča
  • Līga Andronova
  • Lūcija Apela
  • Gerda Everte
  • Linda Liepniece

 

 Teātra māksla

  • Linda Liepniece

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mājturība un tehnoloģijas

  • Gunita Boka
  • Laura Hofmane
  • Kristīne Goldberga
  • Emīls Karpjuks
  • Baiba Muzikante

Tehniskā grafika

  • Harijs Laudinskis

Informātika

  • Aija Puste
  • Kristīne Goldberga
  • Guna Pentjuša
  • Emīls Legzdiņš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matemātikas

skolotāji

MK vadītāja Renāte Bogdanova

Dabaszinību

skolotāji

MK vadītāja Aina Pitrāne

Sporta

skolotāji

MK vadītāja Nataļja Gorškova

  • Ingrīda Ilmane
  • Renāte Bogdanova
  • Inta Zubova
  • Ludmila Jaščenko
  • Natālija Sergejeva
  • Ilga Martinsone
  • Brigita Preisa
  • Elīna Sitņikova
  • Inta Spārīte 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fizika

  • Aina Pitrāne
  • Niks Kļaviņš
  • Dace Asme

Ķīmija

  • Viktorija Kagaine

Bioloģija

  • Baiba Jansone
  • Aigars Bullis
  • Lauma Kļaviņa

Dabaszinības

  • Kristīne Priede
  • Maija Jasēviča

Ģeogrāfija

  • Kristīne Priede
  • Liene Pomilovska
 
  • Nataļja Gorškova
  • Uģis Ozols
  • Dace Dombrovska - Baškirova
  • Gundega Vaščenko
  • Artūrs Pitrāns
  • Kārlis Vītoliņš 
  • Aigars Bullis
  • Laura Hofmane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svešvalodu

skolotāji

MK vadītāja Iveta Balode 

Mūzikas

skolotāji

MK vadītājs Ingus Leilands

Sākumskolas

skolotāji

MK vadītāja Indra Šteina

 Angļu valoda

  • Tatjana Šinkus
  • Dace Gulbe
  • Ilze Šulca
  • Andra Ģingule
  • Iveta Balode
  • Diāna Fogta
  • Irina Laščevska
  • Alesia Navmovicha
  • Dzintra Lapiņa
  • Andris Bullis
  • Iveta Krūmiņa
  • Inese Saulīte

Vācu valoda

  • Ingrīda Drēska
  • Ļubova Vladimirova

Krievu valoda

  • Irēna Sitņikova
  • Oksana Beidzeniece
  • Jeļena Djakonova
  • Ludmila Rudika

Franču valoda

  • Inese Janovska-Zia

 

Mūzika

  • Agris Celms
  • Liene Celma
  • Oskars Celms
  • Gatis Priekulis
  • Daiga Rudzīte
  • Tajana Kārkliņa
  • Inga Lankenfelde
  • Ingus Leilands
  • Margita Galiņa
  • Irina Zinoviča
  • Edgars Ansonskis
  • Leonīds Buko
  • Ervīns Anstrāts
  • Antra Zondaka
  • Agita Zundure
  • Kitija Mināte
  • Nora Kalniņa
  • Solvita Grasmane

Teātra māksla

  • Kitija Mināte

 

 

 

 

 

  • Zaiga Bitāne
  • Rudīte Dīce
  • Īrisa Kazibajeva
  • Vera Kokarēviča - Gerķe
  • Ilze Lillā
  • Diāna Ozoliņa
  • Inese Saulīte
  • Indra Šteina
  • Ritma Tautere
  • Antra Zondaka
  • Anda Mērniece
  • Gunta Klešnika
  • Ilze Miklaševica
  • Inga Branca
  • Inga Pipare
  • Laura Ivaska

Pagarinātās grupas skolotāji:

  • Ligita Govče
  • Inga Branca
  • Liene Simona Lībiete
  • Renāte Petrovska
  • Liene Pomilovska
  • Elīna Sitņikova